Fanfara Tirana meets Transglobal Underground vystoupí v Lucerně

Fanfara Tirana meets Transglobal Underground | Zdroj: facebook.com

Fanoušci balkánské dechovky se mohou těšit již 10. března do pražského Lucerna Music Baru, kam zavítá našlapaný projekt Fanfara Tirana meets Transglobal Underground. 

Albánští mosazní mistři Fanfara Tirana spolu s britskou kapelou Transglobal Underground spolupracovali již v minulosti, ale jejich nejnovější album s názvem Kabatronic se těší samým nadšeným ohlasům a podle Songlines Magazine bude jejich jízdenkou na World Music Award 2014. Nekonformní a multižánrová hudba, kde se skvěle prolíná albánská dechovka spolu s world-fusion, vás zákonitě zvedne ze židle.

Transglobal Underground a albánská dechovka Fanfara Tirana mají mnoho společných vlastností. Obě kapely jsou zakořeněny v původních kulturách, ale zároveň slouží jako odrazový můstek ke zkoumání kultur ostatních, spojuje je zvědavost, vtip či hledání možností nekonečného dialogu.

Nenechte si ujít jedinečné vystoupení v pražském Lucerna Music Baru a na vlastní kůži zažijte energii a sílu albánské dechovky. Vstupenky na akci jsou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream, a to za 440 korun + poplatky prodejci, nebo na pokladně LMB bez poplatku (v den koncertu stojí lístky 550 korun).


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.