Marilyn Manson letos vystoupí v Praze

Marilyn Manson | Zdroj: The Awesome Daily

Rok 2017 jako by byl pro koncerty velkých rockových hvězd přímo dělaný a po jménech jako Rammstein, Guns N’ Roses či Foo Fighters už jsou tu informace o dalším velkém vystoupení, o které se tentokrát postará Marilyn Manson.

Zpěvák, známý krom svého originálního pojetí metalu především značnou kontroverzí a pozoruhodnými videoklipy, k nám zamíří opět po třech letech, kdy si ho fanoušci mohli užít v pražské Lucerně. Můžeme se tak těšit na českou premiéru jeho zatím posledního a především velmi úspěšného alba The Pale Emperor, v první řadě ale Marilyn Manson přijede s úplně novou deskou Heaven Upside Down, jejíž vydání se očekává na letošní léto.

Letošní koncert se bude konat v TipSport aréně na pražském Výstavyšti, a to už 19. listopadu. Pořádat ho bude agentura D Smack U Promotion, ceny vstupenek budou v rozmezí od 990 do 1290 Kč a do prodeje půjdou 19. května.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.