Michajlov a Zmetok Drama vystoupí v Rock Café

Michajlov | Zdroj: archiv interpreta

Objev Brna se za doprovodu slovenského dua poprvé ukáže před pražským publikem.

Česká rapová scéna toho nabízí opravdu hodně. Je však úspěch najít někoho tak opravdového, jako brněnského Michajlovova. Jeho letošní deska Ronin, na které se objevují jména jako Tafrob, Opia, Rest nebo Idea, nastartovala fanoušky po celé zemi. Za několik týdnů ji stihl vyprodat, ale rozhodně bude možnost ji získat na jeho pražském premiérovém koncertě v Rock Café.

Michajlov dostane podporu od poctivého slovenského dua Zmetok Drama. Přední hudební magazíny jejich Špinavou perlu vol. 2 nemohli více vynachválit a jejich živé výstupy jsou skvělou podívanou. Oba dva interpreti se pro stage přímo narodili, proto si mohou Pražáci od večera mnoho slibovat.

Michajlov a Zmetok Drama vystoupí 7. října v pražském klubu Rock Café. Vstupenky můžete koupit v síti GoOut nebo na místě v den konání.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 319 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.