Na festivalu Happy faces vystoupí John Kelly z Kelly Family

Elfenthal, John Kelly a Maite Itoiz | Zdroj: facebook.com

Začíná to vypadat, že příští rok bude v Česku patřit Kelly Family. Nejenže tato nesmrtelná kapela vystoupí v březnu v pražské O2 areně, její malá ale významná část v podobě Johna Kellyho se k nám navíc v létě vrátí, aby vystoupil na koněšínském festivalu Happy Faces.

Druhý ročník festivalu Happy Faces, který se uskuteční 31. srpna a 1. září 2018 přivítá po vydařeném vystoupení Paddyho Kellyho na minulém ročníku jeho staršího bratra Johna. Ten v areálu leteckého muzea v Koněšíně vystoupí se svou manželkou a populární španělskou operní pěvkyní Maite Itoiz. Toto duo v Česku vystoupí po sedmi letech po tom, co na pražském koncertu vyrazili svou energickou a emotivní show dech nejednomu fanouškovi. Maite si publikum získala hlavně vystřihnutím operní árie z Rusalky a prý se jí to povedlo líp než Tarje Turunen.

John s Maite si na Happy Faces připravili speciální show pod názvem A Thousand Years a představí tak exkluzivní průřez svojí sólovou kariérou, kdy společně vystupují jako uskupení Elfenthal, a jejich hlavním žánrem je rocková opera a stará středověká hudba. Show se bude zcela lišit od klasického koncertu Kelly Family, není však třeba se bát, že od Kelly Family nic neuslyšíte. Na ty největší hity se jistě čas najde.

Kromě této dvojice se můžete těšit i na další hvězdy jako je třeba zpěvačka Marie Rottrová, kapela Slza, legendární kapela 90. let Lunetic, Petr Bende s kapelou, Jiří Schmitzer, Jaroslav Hutka nebo třeba vítězka Hlasu Česko Slovenska Lo Hrůzová.

Vstupenky jsou k zakoupení již nyní za sníženou cenu v síti Ticketstream. Od 1. ledna 2018 se bude cena vstupenek zvyšovat, proto si je  raději pořiďte včas.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.