Pekař a Jakub Děkan navazují s podzimní sérií koncertů Pekařův Děkan – Děkanův Pekař na úspěšné jarní turné

Pekař a Jakub Děkan | Zdroj: facebook.com

Kutnohorský písničkář Pekař a populární zpěvák Jakub Děkan opět spojí své síly a naváží na úspěšné jarní turné, jež bylo na mnoha zastávkách vyprodáno. Pokračování Malýho velkýho tour nese název Pekařův Děkan – Děkanův Pekař a odstartuje už na konci října v Táboře.

Celková návštěvnost jarní šňůry překvapila nejen její organizátory, ale i samotné umělce. Nasnadě tedy bylo vydat se na další štaci, na níž hudebníci zahrají s pozměněnými sestavami doprovodných skupin, se kterými se už úspěšně prezentovali na desítkách letních festivalů. Pekař pro své příznivce připravil také nový playlist, do kterého zařadil několik nových písní včetně chystaného singlu Dvě duše.

„Rádi bychom během turné poznali nejen lidi na koncertech, ale i města, která navštívíme. Vyzýváme tedy naše fanoušky: Ukažte nám vaše město! Na každou koncertní zastávku chceme dorazit dříve a s místními vyrazit na prohlídku města z místa setkání, které pokaždé předem sdělíme na sociálních sítích,“ prozrazuje postranní úmysly Pekař.

Pekařův Děkan – Děkanův Pekař Tour

27. října             Tábor – Milenium
28. října             Chlumec nad Cidlinou – Sokolovna
03. listopadu     Plzeň – Šeříkovka
04. listopadu     Chrudim – Rklub
10. listopadu     Česká Třebová
11. listopadu     Kutná Hora – Planet MC
16. listopadu     Nový Jičín – MC Drago
17. listopadu     Trhový Štěpánov
18. listopadu     Děčín
24. listopadu     Vimperk – Calypso
25. listopadu     České Budějovice – K2
01. prosince      Strážnice
02. prosince      Olomouc – S klub


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.