Šansoniérka ZAZ se v Praze představí hned dvakrát

ZAZ | Foto: Pragokoncert

Francouzský fenomén ZAZ již České republice několikrát ukázala, co se v ní skrývá. A svůj talent nezapomene předvést ani letos – fanoušci jí dali jasně najevo, že jedna show jim nestačí, a tak k vyprodanému středečnímu koncertu přidává ještě další. 

Isabelle Geffroy, šestatřicetiletá francouzská zpěvačka vystupující pod přezdívkou ZAZ, patří k těm, jejichž koncerty jsou na českém území hodnoceny jako jedny z nejpovedenějších. Silná vystoupení plná emocí a nadšení ze života zanechávají ve všech návštěvnících nezapomenutelné pocity. Přesně o takový dojem se ZAZ opět pokusí i tento týden. Do Fora Karlín dorazí hned dvakrát – poprvé ve středu 7. prosince, kdy na ni bude čekat vyprodaný sál, a podruhé ve čtvrtek 8. prosince.

Lístky na středeční večer jsou beznadějně vyprodány, na čtvrteční koncert je však můžete stále sehnat, a to za cenu 1 290 Kč v síti Ticketpro.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)