Support Lesbiens se na podzim chystají do klubů

Support Lesbiens | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Letos na jaře křižovali republiku s Ewou Farnou a kapelou Nebe, nyní se Support Lesbiens chystají do klubů sami se svou deskou K.I.D..

Za své aktuální album K.I.D. získali Support Lesbiens cenu Anděl v kategorii pop/rock. Připravované K.I.D. Tour 2016 odstartují 6. října v Praze a zakončí jej 9. prosince v Litvínově.

„Poslední dvě turné jsme absolvovali v sestavě tří kapel, protože jsme chtěli našim fanouškům nabídnout zase něco jiného, takže jsem pro ně vytvořili takové indoorové minifestivaly. V roce 2014 to bylo s Waltari a Proximity, teď s Ewou Farnou a Nebe. Obě šňůry jsme si moc užili, byl to rock’n’roll v pravém slova smyslu se skvělými lidmi. Teď už ale zase cítíme potřebu trochu komornějších vystoupení a užšího kontaktu s publikem. Chybí nám ta specifická atmosféra, kterou zažijete jen v klubu, kde máte diváky na dosah a oni vás,” prozrazuje podzimní plány kapely Hynek Toman.

Support Lesbiens K.I.D. Tour 2016

6. října            Praha, Lucerna Music Bar

8. října            Tábor, Hotel Palcát

21. října           Děčín, Le Garage Noir

26. října           Ostrava, Klub Parník

28. října           Opava, Klub Art

29. října           Prostějov, Apollo 13

3. listopadu      Brno, Melodka

26. listopadu    Plzeň, Buena Vista Club

9. prosince       Litvínov, Attic Litvínov


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 319 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.