The Men v březnu navštíví Lucerna Music Bar

The Men | Zdroj: pořadatel akce

Američtí rockeři The Men vystoupí opět v Praze, a to 21. března. Na kontě budou mít nové album a my se máme na co těšit!

Kapela datuje svůj vznik od roku 2008, kdy Nick Chiericozzi a Mark Perro, bývalí členové Fucking Hell, dali v newyorském Brooklynu do kupy The Men. Zkoušeli v pronajatém suterénu, výsledkem čehož bylo demo s pěti skladbami. Z dema udělali 30 kazet, které rozdali. V roce 2009 začala kapela hrát i naživo, a to poté, co se k dvojici přidal Chris Hansell, který se po dělbě nástrojů stal basákem kapely. Nick se chopil kytary a Mark bicích.

Do povědomí se The Men dostali po svém EPčkovém debutu We Are The Men v roce 2009. Od té doby můžeme seskupení, jenž se rozrostlo na pět členů, po nějakých těch změnách vidět v současné sestavě Mark Perro, Nick Chiericozzi, Rich Samis, Ben Greenberg a Kevin Faulkner. Dnes mají The Men na svědomí další EP Campfire Songs (2013) a čtyři plnohodnotné alba Immaculada (2010), Leave Home (2011), Open Your Heart (2012) a loňskou novinku New Moon.

V současné době pětice pracuje na novém albu Tomorrow’s Hits, které vyjde letos. Pak je čeká velké turné, jehož součástí je i pražský koncert. Přijde si 21. března vychutnat skvělé The Men naživo do pražského Lucerna Music Baru. Vstupenky za 200 korun + poplatky zakoupíte v síti Ticketpro. Na místě v den koncertu budou za 250 korun.


Napište komentář

Sabína Hancinová
O Sabína Hancinová 42 Článků
Z Košíc, v Prahe. Študujem Mediální studia a Elektronickú kulturu a sémiotiku na Univerzite Karlovej. Kreslím a počúvam hudbu.