Whitesnake s ex-členem Deep Purple se představí Praze

Whitesnake | Zdroj: facebook.com

David Coverdale, ex-člen Deep Purple, se již v polovině listopadu představí tuzemským fanouškům s novým albem The Purple Album. Budete u toho i vy?

Davidům projekt Whitesnake se zrodil dva roky po jeho odchodu z Deep Purple na konci osmdesátých let a za svého působení vplul do takových hudebních žánrů, jako je těžký blues-rock ze začátků jejich hudební kariéry nebo hard core, který se objevuje spíše na albech novějších.

Nyní celý klan Whitesnake navštíví 17. listopadu pražskou O2 arenu, aby zde představili své dvanácté album The Purple Album, jenž je sbírkou předělávek z dob, kdy David Coverdale v Deep Purple ještě působil. Vstupenky jsou k sehnání v sítích Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 304 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.