Australská rockerka Tash Sultana přijede příští rok poprvé do Prahy

Tash Sultana | Zdroj: tonedeaf.thebrag.com

Tash Sultana, nadějná multiinstrumentalistka pocházející z Austrálie, navštíví na podzim příštího roku poprvé Českou republiku a svou premiéru si odbude 5. září 2020 v pražské Tipsport areně, kde vystoupí spolu s celou kapelou.

Z ulic do arén – i tak by se dala popsat cesta této mladé umělkyně, kterou mnozí přirovnávají k ženskému provedení Eda Sheerana. Tash Sultana s hudbou začala ve třech letech, kdy se zamilovala do své první kytary a nyní díky koncertování procestovala celý svět. V rekordním čase se jí dokonce povedlo vyprodat legendární americký amfiteátr Red Rocks a za sebou má také účast na světových festivalech jako Woodford Folk, nebo třeba Southbound.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Výlet do jiného světa s Tash Sultana

Ačkoliv má na svém kontě zatím pouze jednu desku, již nyní je jasné, že tuto nadanou muzikantku čeká zářná budoucnost. V hudebních cenách Pop Awards se právě s Flow State umístila na prvním místě a to přímo v kategorii Album Of The Year.

Díky svému zpěvu a rytmickým schopnostem si snadno získává fanoušky všude, kam zavítá, a proto se není čemu divit, že například video k písni Jungle, má na YouTube více než 59 milionů zhlédnutí. O její jedinečnosti a mistrovskému umu s looperem se můžete přijít přesvědčit 5. září 2020 do pražské Tipsport areny. Prodej vstupenek bude zahájen 29. listopadu v sítích Ticketmaster, Ticketportal a GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.