Česku zahraje Don Diablo a Garrix předvede pyro show za tři čtvrtě miliónu

Don Diablo | Foto: oficiální tisková zpráva

Na návštěvníky AIR Festivalu čeká nejedno překvapení. Festivalpark v Hradci Králové se rozezní světoznámými DJs už zítra!

Jeden den hraje v Maďarsku, druhý v Anglii, třetí v Rakousku. Poté, co vloni v přehledu nejlepších DJů na světě, který každoročně vyhlašuje DJ Mag, poskočil o neuvěřitelných 52 pozic a stal se tak skokanem roku, má Don Diablo diář nabitý k prasknutí na pár let dopředu. Přesto si v něm ale našel jeden volný termín, aby mohl v sobotu přijet zahrát českým posluchačům.

„Popravdě jsem plný očekávání. Být jako jeden z headlinerů po boku Martina Garrixe, Quintina a spousty dalších skvělých DJs, kteří na AIR Festivalu vystoupí, je čest. Mám spoustu show a vím, co chci hrát, ale i tak se snažím jak fanoušky tak sám sebe překvapit a pokaždé vytáhnu několik nových nebo nečekaných skladeb a atmosféra se dá v tu chvíli krájet. V sobotu to bude moje česká festivalová premiéra a mám toho hodně v rukávu,” slibuje Don Diablo, který zároveň potvrdil spolupráci s Oliverem Heldensem, o které se už nějaký čas v hudebních kuloárech spekuluje.

Headliner celého AIR Festivalu vystoupí ve 22 hodin a pro české publikum má připraveno mnoho překvapení. Martina Garrixe bude doprovázet neobvykle monstrózní světelná a pyrotechnická show, za kterou pořadatelé zaplatili tři čtvrtě miliónu korun.

Máte se na co těšit!


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.