Chris Rea se zhroutil během svého vystoupení

Chris Rea | Zdroj: teamrock.com

Britský kytrista a zpěvák Chris Rea, který nedávno vyprodal pražské Kongresové centrum se zhroutil během jednoho ze svých koncertů. Podle dosavadních informací je aktuálně stabilizovaný.

Chris Rea je anglický rodák, který vydal více než dvě desítky alb. Největší slávu mu přinesl album Water Sign z roku 1983. Právě objíždí koncertní zastávky se svou Live On The Road To Hell Tour. Zhroutil se během sobotního koncertu v Oxfordu, kdy se ani ne po hodině účinkování nečekaně sesunul k zemi a nereagoval. Po asi dvou minutách organizátoři akce zatáhli oponu a Chrise převezla sanitka do nemocnice. Jeho stav by měl být nyní stabilizovaný, ale nadále zůstává v péči lékařů.

Pro umělce to za poslední dobu není jediný zdravotní nešvar, se kterým se potýká. Přežil rakovinu slinivky, před rokem prodělal mrtvici a sužuje ho i cukrovka.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 295 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.