Fall Out Boy jsou zpět s novým EP, které je poctou městu Chicago

Fall Out Boy | Zdroj: substreammagazine.com

Fall Out Boy vypustili do světa videoklip City in a Garden a čerstvé EP. To by mohlo tentokrát zaujmout i dřívější posluchače, zvláště po jejich poslední a ne zrovna dobře přijaté desce.

Alternativní rocková skupina včera po půlnoci překvapila fanoušky tří-songovým EP s názvem Lake Effect Kid. Hlavním tématem je na něm láska k městu Chicago, ze kterého pocházejí. EP bylo vydáno pár dní před jejich velmi očekáváným tamním koncertem.

Čtěte také: MANIA od Fall Out Boy: Nepříliš efektivní originalita

Všechny tři skladby by pravděpodobně mohly potěšit fanoušky jejich starších počinů. Fall Out Boy totiž za poslední roky docela změnili svůj zvuk, ale Lake Effect Kid připomíná spíše jejich starší tvorbu. Titulní song navíc vznikl jako demo už v roce 2008.

Druhý track, City in a Garden, vyšel na YouTube jako videoklip, ve kterém se objevuje spousta záběrů jejich rodného města a vzpomínek na něj. Fall Out Boy popsali celé EP jako „Milostný dopis Chicagu.”


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 227 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz