George Ezra na Colours představí nové album

George Ezra | Zdroj: diymag.com

Před pár dny George Ezra vydal druhou studiovou desku Staying At Tamara’s. Jedenáct nových skladeb charismatického zpěváka je znovu založeno na silných emocích, které poznáme i naživo na červencových Colours.

Colours of Ostrava si na letošní ročník opět pozvali velká jména, kterými potěšili nejednoho hudebního nadšence. Jedním z takových hvězd je i britský písničkář s ohromujícím hlasem George Ezra. Ten před čtyřmi lety vtrhl na scénu s albem Wanted On Voyage, které ho vystřelilo mezi britskou elitu hudebníků a za které získal řadu ocenění.

Letos se vrací s novou deskou Staying At Tamara’s, jež vychází na všech digitálních platformách. Druhé album bylo stejně jako to první inspirováno a napsáno během Ezrových cest. Například název Staying At Tamara’s odkazuje na barcelonský Airbnb byt, kde chvíli přebýval.

Skladba Paradise vyšla v lednu jako druhý singl a George Ezra o ní mluvil jako o písni, která odstartovala část jeho života, kdy nemohl dostat z hlavy určitou melodii. Později stvořil píseň, jejíž pozitivní tóny zachycují, jak se cítíme, když se zamilujeme. Naživo si ji můžeme užít na letošních Colours of Ostrava, které se odehrají 18. až 21. července.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 225 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz