Harry Styles zavítá v rámci Love On Tour poprvé do Prahy

Harry Styles | Zdroj: facebook.com/harrystyles

V roce 2010 se tehdy šestnáctiletý Harry Styles zúčastnil britské talentové soutěže X Factor, stal se jedním z pěti členů chlapecké skupiny One Direction a jeho život se od základu změnil. Po několika letech se však jejich cesty rozešly a Harry Styles nyní oznámil své druhé světové sólové turné Love On Tour, v rámci kterého vystoupí i v pražské O2 areně.

Harry Styles zahájil svou hudební kariéru v bezpochyby nejpopulárnějším boybandu posledního desetiletí. Po šesti letech strávených na pódiích v největších koncertních halách, milionech prodaných alb a spoustě prestižních ocenění, se však všichni postupně rozhodli rozjet svou vlastní sólovou dráhu. Tu Harry Styles odstartoval bravurně.

Čtěte také: Rock for People 2020 rozšiřuje line-up. Přijedou The 1975, Neck Deep nebo Horkýže Slíže

Hit Sign of the Times ovládl přední příčky hudebních žebříčků. Úspěch spojený s albem Harry Styles jej katapultoval mezi nejsledovanější britské umělce současnosti.

Oznámení aktuální světové tour předcházelo překvapení v podobě nového alba Fine Line, které vyjde 13. prosince a jak sám interpret prozradil: „Deska je především o sexu a pocitech smutku.“ Pilotní singl Lights Up je toho důkazem.

Českému publiku se poprvé představí v pražské O2 areně 11. května 2020. Vstupenky je možno zakoupit v sítích Ticketmaster a Ticketportal za 1 590 – 2 190 Kč.


Napište komentář