Jacoby Shaddix je po operaci

Papa Roach | Zdroj: TeamRock

V druhé polovině května Papa Roach vydali své nejnovější album. Aktuálně vyrazili na jeho propagační turné, ale byli nuceni si na nějaký čas dát přestávku. Frontman Jacoby Shaddix je totiž po operaci a má naordinovaný klid na lůžku.

Papa Roach museli na krátký čas neplánovaně přerušit svou koncertní šňůru a zrušili dokonce i několik koncertů. Důvodem všeho byl lékařský zákrok jejich frontmana Jacobyho. Ten musel před pár dny podstoupit neodkladně operaci hlasivek. Ti nejlepší specialisté mu poté doporučili dostatečně dlouho rekonvalescenci, a tak musela kapela zrušit tři poslední koncerty z amerického turné, aby mohl Shaddix hlasově odpočívat. Podobnému zákroku se nevyhnul už před pěti lety.

Termín pražského koncertu, který je stanovený na 17. září, však není ohrožen.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 329 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.