Jedinečný showcase festival poprvé v Česku! V areálu pivovaru Staropramen

Lucy Rose | Zdroj: mtviggy.com

Hudební producenti z celého světa a promotéři těch největších evropských festivalů budou mít dostaveníčko na historicky prvním showcase festivalu v ČR, který pořádá management festivalu Rock for People.

Jeho cílem je stát se nejvýznamnější hudební akcí pro odbornou veřejnost u nás. Kromě odborníků z hudební branže mohou festivalová vystoupení navštívit všichni, kteří chtějí poznat vycházející hvězdy zámořské hudební scény, jež mají ambice na úspěch též v Evropě.

Showcase festivaly pomáhají nadějným, ale zatím ne příliš známým umělcům. Jsou příležitostí se veřejně předvést a upoutat pozornost důležitých lidí z hudebního světa. A ti jim následně mohou nabídnout spolupráci.

A právě několik desítek významných zahraničních pořadatelů letních festivalů a hudebních agentů se pokusí zaujmout talentovaní interpreti a kapely především ze zámoří,“ prozradil Michal Rejzek, PR manažer Nouvelle Prague. „Kromě nich na Nouvelle Prague vystoupí také dva headlineři: britská písničkářka Lucy Rose a undergroundová hip-hopová formace Dilated Peoples z USA,“ dodává.

První ročník hudebního festivalu a konference Nouvelle Prague proběhne 1. a 2. listopadu v areálu pivovaru Staropramen, který disponuje vhodnou kombinací prostorů pro akci a výtečnou lokaci v centru hlavního města. Návštěvníkům bude k dispozici vyhřívaný stan, restaurace Staropramen Potrefená husa, konferenční prostory, bary, hudební klub Phenomen a VIP salonky.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...