Po skladbě Dítě robotí přichází Mirai s písní Souznění

Mirai | foto: Pavel Klement, Universal Music

Letošní objev Mirai zabodovala na počátku tohoto roku s debutovou písní Dítě robotí. Fanoušci se konečně po měsících dočkali. Kapela vypouští skladbu Souznění.

V rozhovoru (zde) řekl zpěvák kapely Mirai, Mirai Navrátil, že dokud bude lidi bavit Dítě robotí, není třeba vydávat další skladbu. Fanoušci tak poměrně dlouho čekali na nějaký další nový kus. A nyní se dočkali. Skladba Souznění má tendenci se uchytit jako letošní letní hitovka. „Souznění je vlastně o nekonečném koloběhu vztahů a zároveň o tom, jak si někdy lidi dělají naschvály i přes vzájemnou lásku. Chtěli jsme zachytit letní pohodu a euforii v kontrastu se vztahovou houpačkou,“ vysvětluje frontman kapely Mirai. Za producenta singlu si kapela opět vybrala talentovaného Honzu Balcárka z Light and Love.

Klip byl natáčen na jižní Moravě. Na režisérské křeslo usedl Adam Ligocki, který měl na starosti i videoklip k písni Srdcebeat kapely Kryštof. „Celý klip se odehrává ve stylu roadmovie. Společná cesta jako symbol našich partnerských vztahů. Parta si užívá letní bezstarostnou jízdu, až do momentu první hádky,“ popisuje režisér. Kapela Mirai aktuálně pracuje na dalších skladbách, které představí například 21. června na pražské Náplavce. Na podzim je však čeká celé halové turné po boku právě Kryštof.

 

 

 

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.