Rock for People obohacuje line up o rappera nothing, nowhere nebo kapelu You Me At Six

nothing, nowhere | Zdroj: youtube.com

Rock for People v posledních dnech opět oznamuje atraktivní jména na 25. ročník festivalu. Mezi nimi jsou například Hands Like Houses, Turnstile nebo nothing, nowhere.

Nothing, nowhere loni velice rychle vyprodal Café v Lese, ve kterém dokázal, že jeho hudba rozhodně není jen o rapu. Také proto se na něj zaměřily spíše rockovější festivaly jako rakouský Nova Rock a teď už také Rock for People, kde by mohl oslovit i zarytější rockové posluchače třeba proto, že na rozdíl od jiných rapperů hraje s živou kapelou.

Rozhovor: Nothing,nowhere: Psaní textů je pro mě meditace. Když se dostanu z transu, zaráží mě, co jsem vytvořil

Rozhodně není jediný, kdo loni na koncertě oslovil tuzemské fanoušky natolik, že za ním rádi budou vláčet cestu do Hradce Králové. Post-hardcoreoví Hands Like Houses se totiž vrátí do České republiky po energické show v Lucerně, kde vystoupili jako support Our Last Night.

Čtěte také: You Me At Six přivezli do Futura obrovskou energii a oznámili účast na letošním Rock for People

Mezi další únorová oznámení na festivalu patří také You Me At Six, kteří svou nedočkavostí trochu zkazili organizátorům překvapení a účast oznámili už v lednu na pražském koncertě. Dále ještě uvidíme například Turnstile, na které si už bezpochyby brousí zuby hlavně crowdsurfeři, švédské metalové legendy In Flames nebo anglického hudebníka Barnse Courtneyho.

Recenze: amo od Bring Me The Horizon: Lásku střídá nenávist

Mezi headlinery festivalu letos patří Bring Me The Horizon, Rudimental, Franz Ferdinand nebo Kodaline. Rock for People se uskuteční 4. 6. července na letišti v Hradci Králové. Předprodej vstupenek probíhá v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 273 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz