Billy Talent se při prázdninovém turné zastaví i v Olomouci

Billy Talent | Foto: Facebook.com

Kanadská punk-rocková skupina Billy Talent vystoupí 1. srpna v Olomouci. Zahraje na Korunní pevnůstce v rámci svého evropského turné.

Kapela Billy Talent je u nás velmi oblíbená a hrála v Česku již několikrát. Naposledy na pražském Aerodrome festivalu, kde představila album Afraid of Heights. To patří společně s deskami Billy Talent a Billy Talent II k jejich nejlepším, a písně z něj zazní určitě i v Olomouci.

Těšit se však jistě můžeme i na starší kousky, které zařazují pravidelně do svých setlistů. V Česku to je letos jejich jediný ohlášený koncert. Mimo to se ukážou například na megafestivalech jako je maďarský Sziget nebo Frequency v Rakousku.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.