Emeli Sandé v Praze předskočí Lenny

Emeli Sandé | Foto: facebook.com

Za dva měsíce se u nás poprvé představí skotská zpěvačka Emeli Sandé a pro pražský koncert si jako předskokana vybrala zpěvačku Lenny.

Lenny si v české hudební sféře udělala místo už svým prvním singlem All My Love z roku 2013. Její jedinečný hlas zazářil i v zatím největším hitu Hell.O, který jí otevřel cestu do tuzemských i světových hitparád. Singl byl zařazen na zpěvaččino debutové album Hearts. To jí vysloužilo titul zpěvačka a album roku 2016, k tomu obdržela i žánrového Anděla za Rock&Pop a ještě dvě sošky za píseň a klip roku. Momentálně koncertuje po celé Evropě a zejména sklízí úspěch v Itálii.

Považuji za velkou čest mít možnost vystoupit před tak úžasnou zpěvačkou, jakou je Emeli Sandé. V Anglii, kde jsem studovala, je velmi oblíbená a právě tam jsem si této umělkyně poprvé všimla a začala sledovat její tvorbu,“ říká s nadšením Lenny.

Emeli Sandé v doprovodu Lenny zahraje 20. února 2018 v pražské O2 areně. Vstupenky jsou stále k dostání v prodejní síti Ticketportal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 213 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.