Gaia Mesiah se vrátila na koncertní pódia

Gaia Mesiah | Zdroj: facebook.com

Ikona českého alternativního hard-rocku Gaia Mesiah vyrazila po dlouhých osmi letech na turné. Původně se mělo jednat pouze o tři vzpomínkové koncerty, ale díky obrovskému zájmu fanoušků o vstupenky se šňůra rozrostla na deset vystoupení.

První dvě pražské zastávky v Paláci Akropolis, také v Litomyšli a v Plzni má kapela úspěšně za sebou a během října odehraje dalších šest koncertů po celé České republice ve své nejúspěšnější sestavě. Na turné jí hostuje mladá nadějná parta Lili Vilit a z velké části také kultovní formace Kurtizány z 25. Avenue.

„Nečekejte žádný kompromis a čajíček. Čekejte valící se energii,” nechala se slyšet na svém facebookovém profilu znovuzrozená kapela Gaia Mesiah.

Vstupenky na turné lze zakoupit v předprodejních sítích Smsticket a Ticketpro.

Termíny tour

15.října  Frýdek Místek – RC Stoun
19.října  Brno – Fléda
21.října  Králíky u Nového Bydžova – KD
26.října  Liberec – KD
27.října  Strakonice – KD
28.října  Čelákovice – KD 


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.