Mňága a Žďorp podniká bohaté turné ke svému současnému albu

Mňága a Žďorp | Zdroj: woodmanproduction.cz

Valmezská kapela Mňága a Žďorp se sympatickým frontmanem Petrem Fialou právě na svém turné objíždí řadu měst po celé republice.

Po své čínské epizodce a tvoření alba Made in China vydala Mňága a Žďorp své šestnácté studiové album s názvem Třínohý pes, opět na vlastním labelu SURIKATA Records. Mimo to se frontman, zpěvák a autor většiny písniček Petr Fiala, dále angažuje rovněž v literatuře. Po vydání knížky Petr píše spustil i vlastní blog.

Nyní Mňága a Žďorp cestuje po republice na turné, kde mimo osvědčených klasik (jistojistě Písnička pro tebe, Hodinový hotel, Nejlíp jim bylo nebo Spaste svoje duše) předvede právě i novinky ze současného alba. V nejbližší době bude kapela k slyšení v Přerově, Krnově nebo 16. listopadu (v předvečer státního svátku) i v kutnohorském klubu Česká 1. Podzimní koncertování vyvrcholí několika velkými koncerty k oslavě třiceti let existence. Bude to 6. listopadu v Bratislavě, 12. prosince v pražském Foru Karlín, 13. prosince v brněnském Sonu a 14. prosince v ostravském klubu Garage.


Napište komentář

O Michal Tykva 161 Článků
Prog and weed is all I need