Na Rock for People to rozjedou The Prodigy

The Prodigy | Zdroj: Rock for People

Britská partička se s radostí po šesti letech vrátí na hradecké letiště a nebudou to jediné hvězdy, na které se můžeme těšit.

Festival Rock for People se již tradičně odehraje u Hradce Králové na začátku léta – přesně 4. až 6. července 2018.

Nově bylo oznámeno, že na něj zavítají i tvrdí experimentátoři The Prodigy. Dle slov hlavního organizátora Michala Thomese si kapela své rockforácké koncerty velmi užila:

Když jsem před nedávnem potkal v Londýně jejich manažera, s nadšením vzpomínal na oba koncerty The Prodigy na Rock for People. Samozřejmě nás potěšilo, že si kapela, která si pro své nadcházející turné pečlivě volila jen ta místa, kde se cítila dobře, vybrala právě náš festival.

Na přístí rok chystají The Prodigy vydání Best of album, takže je více než jisté, že na Rock for People zazní největší hity, jako Firestarter, Smack My Bitch Up nebo Breathe.

Českou premiéru si v červenci střihnou Sick Puppies. Tento rock z Austrálie, který se teď usadil v Kalifornii, neustále dokazuje, že to není žánr omezený pohlavím, geografickými hranicemi ani věkem. Kapele velí Emma Anzai překypující šarmem, sex-appealem a energií, který spolu s prazákladní rockovou sestavou basa-bicí-kytara získává celý svět. Jejich nejznámějším hitem je milá All The Same.

The Prodigy a Sick Puppies doplňují již oznámené Skillet či In This Moment nebo Pop Evil, kteří u nás budou taky poprvé.

Vstupenky jsou v prodeji do konce roku za 1 600 Kč na oficiálních stránkách festivalu.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 214 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.