Ovoce a Lola vyrážejí na podzimní Dopiju a jdu tour

Ovoce | Zdroj: archiv kapely

Ovoce už v polovině října vyrazí na svou podzimní Dopiju a jdu tour, na níž naposledy před novou deskou zahraje staré songy. Jako speciální host vystoupí formace Lola a v každém městě se pak představí jedna kapela z okolí, jež celý večer odstartuje.  

Kapela Ovoce působí na hudební scéně již přes 12 let, přičemž pod současným názvem a v pozměněné sestavě vystupuje teprve od minulého roku, kdy k tomu byla okolnostmi donucena.

Ještě v červnu téhož roku představila svůj pilotní singl Vědomí a o dva měsíce později pak excelovala se skladbou Poletím II. Nejnovější počin Znáš mě líp, v němž si utahuje z lidí, kteří naslouchají pomluvám, spatřil světlo světa před dvěma měsíci a navazuje tak na předchozí Drogy dětem, jež formace vypustila na konci loňského listopadu a dle jejích slov byly věnovány obětem moderních technologií.

Na nadcházejícím turné však hudebníci zahrají také jednu doposud nezveřejněnou novinku, přičemž na přelom roku plánují vydání celé debutové desky.

Lola stihla za zhruba šest let své existence vydat dvě řadová alba, odehrát nespočet koncertů po českých klubech a festivalech či absolvovat několik turné po boku zvučných jmen tuzemské scény. V únoru letošního roku pak představila svůj nejnovější singl Hra o city ve featuringu s rapperkou SharkaSs, jenž má na serveru YouTube skoro půl milionu zhlédnutí.

Dopiju a jdu tour odstartuje už 13. října ve Spáleném Poříčí a poslední koncert se uskuteční 24. listopaduKlatovech. Celá šňůra obsahuje devět zastávek, avšak formace apelují na to, že další mohou přibýt.

V každém městě pak vystoupí i jedna skupina z okolí, jež celý večer odstartuje. „Kdo máte kapelu a chcete si zahrát, napište na event něco o kapele, přihoďte odkaz na nějakou muziku a my buď někoho vybereme, nebo necháme vybrat fanoušky,“ vysvětluje na svém facebookovém profilu Ovoce.

Vstupenky na pražský a brněnský koncert lze již teď zakoupit v předprodejní síti GoOut.

Dopiju a jdu tour 2017 

13. října           Spálené Poříčí – Music Sklep
14. října           Třebíč – Béčko
18. října           Praha – Futurum Music Bar
25. října           Brno – Eleven Club
03. listopadu   České Budějovice – Velbloud Music Bar
04. listopadu   Benešov – Labyrint
11. listopadu   Kladno – Poldofka
17. listopadu   Písek – Uhelna Music Club
24. listopadu   Klatovy – U Košile


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.