Rapper NF zavítá do Prahy

NF | Zdroj: facebook.com

Americký rapper NF vydal novou desku a přijede se s ní pochlubit i k nám!

Nathan Feuerstein, známý pod pseudonymem NF, se hudbě věnuje od roku 2010, kdy mu začala pomáhat filtrovat bolest, kterou cítil z neočekávané smrti své matky. První album vydal týž rok a o čtyři roky později se upsal Capitol Christian Music Group. Pod jejich křídly se vydané EP vyšplhalo na přední místa amerických hitparád. Od té doby následovaly ještě desky MansionTherapy Session.

Právě kvůli příslušnosti k CMG se jeho hudbě říká křesťanský rap. Samotný rapper s tím úplně nesouhlasí, jeho styl je přirovnáván spíš k Eminemovi, Logicovi či Machine Gun Kellymu. Nejčerstvějším kouskem v jeho diskografii je Perception, deska dospělejší a experimentálnější než předchozí.

NF bere svou novou desku Perception na evropské turné a 20. dubna 2018 se zastaví i v pražském MeetFactory. Vstupenky za 490 Kč jsou k dostání na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 233 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.