Salva magnetické elektronické hudby se rozezní již po čtvrté na pražském výstavišti

Laidback Luke | Zdroj: facebook.com

Po dlouhém půlroce se všichni nadšenci moderní taneční hudby mohou těšit na vyhlášený Magnetic festival.

Taneční hudba pro novou generaci, jinak řečeno Magnetic festival – akce, která nemá v České republice obdoby, se představí v Praze již počtvrté a to čtyři dny před Vánocemi, v pátek 20. prosince. Pro mnohé z nás to bude nemalý dárek pod stromeček.

Na tomto jednodenním festivalu si dříve zahráli hvězdní DJs jako např. Dimitri Vegas & Like Mike, Steve Aoki, Avicii, Hardwell či český DJ John Culter. A to není vše. Pro letošní druhý ročník pořadatelé přichystali umělce Laidback Lukea, jenž je vynikající DJ a producent, který ukázal svou show již na prvním ročníku této akce. Mezi dalšími, na které se můžeme těšit, je Dyro, kterého jsme měli možnost slyšet v pražském klubu Mecca, a Yves V – nadaný DJ a producent z Belgie. Pořadatelé budou postupně zaplňovat line-up nemálo kvalitními hvězdami.

Festival proběhne v pátek 20. prosince na pražském výstavišti, které pohltí neuvěřitelný počet lidí. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro. Cena základní vstupenky je 1 090 korun. V.I.P. vstupenku, v jejíž ceně je neomezená konzumace alkoholu, vstup na V.I.P. terasu a samostatná šatna, pak lze koupit za 2 900 korun. Je zde věkové omezení: 16+ pro základní vstupné a 18+ pro V.I.P. vstupné. Pro dálkaře je připraven party bus, který vás odveze za 450 korun přímo na akci i zpět.

 


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.