Skladatel Joe Hisaiši poprvé navštíví Česko

Joe Hisaiši | Zdroj: facebook.com

Skladatel a dirigent Joe Hisaiši, znamý především jako autor hudby filmů Cesta do fantazie, Princezna Mononoke, nebo Můj soused Totoro, se poprvé představí v České republice v rámci festivalu Film Music Prague 2017.

Slavný japonský skladatel a dirigent Joe Hisaiši poprvé navštíví Českou republiku. Stane se tak 23. dubna 2017 v rámci prestižního festivalu Film Music Prague 2017.

Joe Hisaiši je slavný po celém světě především jako autor hudby k legendárním anime filmům jako například Cesta do fantazie, Princezna MononokeMůj soused Totoro nebo Zámek v oblacích.

Dále  také  například spolupracoval s neméně slavným japonským režisérem Takeši Kitano, pro jehož oceňované filmy Ohňostroj nebo Děti se vracejí taktéž napsal soundtrack. Spolu s Hisaišim do Prahy přijede i orchestr o 90 členech.

Jak již bylo zmíněno výše, bude koncert The World of Joe Hisaiši závěrečným vystoupením a tudíž zlatým hřebem celého Film Music Prague 2017 festivalu.

Vstupenky již jsou v prodeji na oficiálních stránkách festivalu.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...