Už v červnu míří do Prahy opět Papa Roach!

Papa Roach | Zdroj: archiv kapely

Ačkoliv u nás tahle americká partička byla nedávno, přesněji loni v srpnu, letos v červnu dorazí znovu, a to s jediným cílem – představit nejnovější desku F.E.A.R. Již 11. června zahrají Papa Roach v klubu ROXY.

KONCERT BYL BOHUŽEL ZRUŠEN HNED DEN PO OHLÁŠENÍ. POŘADATELÉ UVÁDĚJÍ, ŽE JE TO Z LOGISTICKÝCH DŮVODŮ. OMLOUVÁME SE, SNAD BUDE BRZY NÁHRADA.

Tentokrát v Roxy, tentokrát v červnu, avšak téměř po roce se do České republiky vrací americká partička Papa Roach hrající rock, který přesahuje do mnoha tvrdých žánrů. Přesně 11. června zahrají v pražském klubu ROXY a mimo své největší hitovky, jako Broken Home nebo Last resort představí hlavně skladby z nejnovějšího alba F.E.A.R., které vyšlo hned na začátku letošního roku. 

Čtěte také: Papa Roach se na novince F.E.A.R. vrací ke své podstatě

Papa Roach doprovodí zatím neznámý support. Připomeňme, že minule to byly kapely City Lights a The Gogets a celý koncert byl vyprodaný. Ostatně, průběh celého koncertu si můžete přečíst zde. Už teď je jasné, že ačkoliv se bude kapela zřejmě věnovat hlavně novým skladbám, čeká nás opět bezva večírek. V prodeji jsou zatím jen e-vstupenky na stránkách pořadatelů Obscure Promotion, a to za 650 korun.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.