Inekafe hráli před vyprodanou Lucernou. Zoči Voči a Rybičky 48 zdatně sekundovali

Inekafe | Foto: Kristýna Stankeová, Monstermusic.cz

Slovenská punk-rocková jednička z Bratislavy, která plní sály, kulturáky a music bary již 20 let! Kdo to může být? No samozřejmě jsou to Inekafe. Tuto partičku zná snad každý, kdo zavítal někdy na nějaký ten koncert nebo fesťák…

Je to neuvěřitelné, ale tahle banda působí na hudební scéně už 20 let. A k oslavě tohoto výročí naplánovala kapela 20 Rokov nevhodní tour 2015. Inekafe mají v programu nejrůznější zastávky po celé Evropě, ať už je to Havlíčkův Brod, Plzeň, Zlín, Košice, Znojmo, Poprad nebo Praha odkud vám přinášíme reportáž.

Vše vypuklo v pražském Lucerna Music Baru asi okolo osmé hodiny večerní. Jako první vystoupili slovenští Zoči Voči. Tahle partička se už určitě vryla do povědomí fanoušků, ať už chytlavými texty, které vás nenechají klidnými nebo nejnovější deskou Audioheroín. Chalani nahodili dobrou atmosféru a už při jejich koncertu bylo pod pódiem doslova narváno.

Jako další přišla na řadu česká pop-punková sestava Rybičky 48. Kkluci zahráli výběr toho nejlepšího co dosud vytvořili. Dobrou atmosféru v sále zachovali a dokonce i o kousek posunuli nahoru.

Už při posledních tónech Rybiček 48 bylo pod pódiem slušně nabito, všichni čekali na hlavní hvězdu večera – Inekafe. A také se dočkali… Kafáči zahráli nejznámější písně jako Ani minutu, Ráno, Záverečná, Růžová zahrada, Spomienky na budúcnosť, Čiernobiela a mnoho dalších. Spojení těchto tří kapel působí velmi dobře a zajímavě. Každý si během večera našel to, co se líbí právě jemu.


Napište komentář