Povstali jako bájný Fénix z popela? The Ghost Inside jsou zpět

The Ghost Inside | Zdroj: facebook.com

Únor je ve znamení dobrých zpráv a toho se drží i kapela The Ghost Inside. Začátkem roku se na internetu objevily indicie, že by se tahle americká metalcorová partička mohla vrátit na hudební scénu a před pár dny nám to kapela potvrdila i na svém Facebooku.

Kluci z The Ghost Inside rozhodně nejsou žádní nováčci. Kapelu můžete znát již od roku 2004, kdy se dala dohromady v americkém Los Angeles. Od té doby nám servírují pořádnou dávku metalcoru a na svém kontě mají jedno EP a čtyři studiová alba. V roce 2014 vyšla jejich poslední deska s názvem Dear Youth a o rok později jsme mohli skupinu vidět i u nás v České republice, když k zmiňovanému albu jela tour.

Čtěte také: Metalcore nářez v podobě The Word Alive rozezní v květnu Prahu

To se jim bohužel stalo osudným, protože v listopadu roku 2015 měli autonehodu, která obrátila jejich životy vzhůru nohama. Bubeník Andrew Tkaczyk přišel o jednu končetinu a celá kapela se z nehody dlouho vzpamatovávala. Ze dne na den se stáhla ze sociálních sítí a nikdo nevěděl, co bude dál.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Nezapomenutelné desky, které v roce 2019 oslaví už 10 let

Když začátkem roku začali být The Ghost Inside opět aktivní na Instagramu a dokonce uveřejnili příspěvek s popisem „Update: sleduješ nás na Instagramu? Určitě bys měl. Rozhodně“, fanoušci se začali třást, co si na ně metalcorová pětice připravila. Dlouho je kapela napínala, až nakonec oznámila koncert v rodném Los Angeles, který se bude konat 13. července 2019. Zároveň však skupina uvedla, že se jedná o jedinou show, kterou mají v plánu odehrát. Přesto plno fanoušků pochopitelně doufá, že to u jednoho vystoupení neskončí a budeme si je moct užít třeba i jednoho dne znovu u nás.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.