Metalcore nářez v podobě The Word Alive rozezní v květnu Prahu

The Word Alive | Zdroj: Obscure Promotion

Po šesti letech se The Word Alive konečně vrací do Čech. Kromě jejich úspěšné poslední studiovky se ale můžeme těšit i na support v podobě Make Them Suffer.

The Word Alive jsou na scéně již deset let a přestože u nich v poslední době nastalo několik změn v sestavě, stále si budují silnější pozici ve svém žánru. Jejich personální změny jim očividně na kvalitě neubraly, což dokázali na poslední desce Violent Noise. Arizonská metalcore partička však bezpochyby přiveze kromě nových skladeb z poslední rozmanité nahrávky i dřívější songy, na které se tuzemští fanoušci načekali opravdu dlouho.

Čtěte také: Parkway Drive proměnili pražské Forum Karlín v ohnivé peklo

Nebudou ale sami, kdo odpálí pořádnou show. Jako support přijedou australští Make Them Suffer, kteří koncertovali s kapelami jako Parkway Drive nebo Beartooth, a doplní je ostřílení Of Virtue. Poslední součást line-upu je důkazem, že hodnotné metalcoreové projekty vznikají i ve Skandinávii, protože dorazí mladičká skupina Aviana a bere si se sebou své debutové album.

Čtěte také: Architects ve Foru Karlín: Plameny, strhující vizuální show a peklo na pódiu i v hledišti

Tato čtveřice v čele s The Word Alive bude k vidění 10. května 2019 v klubu Nová Chmelnice. Vstupenky je možné zakoupit na webu Obscure a v sítích Ticketportal a Ticketmaster.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 225 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz