Blackbear hitem “Hot Girl Bummer” popudil fanoušky Megan Thee Stallion

Blackbear | Foto: https://onwardstate.com/2018/02/21/rapper-blackbear-perform-alumni-hall/

Blackbear je losangeleský zpěvák a skladatel, který spolupracoval se známými velikány jako je Miley Cyrus, Mike Posner nebo Linkin Park. Podílel se na složení megahitu Boyfriend pro Justina Biebra a v mezičase se mu povedlo nakopnout vlastní sólovou kariéru v oblasti rapu a R&B. Před několika dny představil světu další vyšperkovaný videoklip ke skladbě Hot Girl Bummer.

Hot Girl Bummer je první novinkou po dubnovém albu ANONYMOUSNejedná se ani tak o parodii, jako spíše o parafrázi jednoho z  letních hitů Hot Girl Summer od zpěvaček Megan Thee Stallion a Nicki Minaj, na kterém se podílel i rapper Ty Dolla Sign.

Čtěte také: Opustil party a drogy a zaměřil se na své pocity. Blackbearovu změnu zažijeme naživo v Praze

Je mezi nimi však jeden zásadní rozdíl. „This that throw up in the Birkin bag / Hook up with someone random“ jsou slova, kterými se Blackbear v roli společenské loutky snaží nastavit zrcadlo Megan a její myšlence, že by holky měly žít bohatý dokonalý život.

Takže pokud na vás tenhle Blackbearův vibe s lehkým nádechem R&B udělal dojem, můžete si jej i album ANONYMOUS přijet užít na jeho premiérové české vystoupení 7. října v pražském klubu Roxy.


Napište komentář