Ed Sheeran překonal další rekord

Ed Sheeran | Zdroj: Warner Music

A je to tady. Skladby Eda Sheerana nepřestávají bodovat a na cestě obrovského úspěchu teď poráží i kralujícího Justina Biebera!

Britský písničkář po páté v řadě obsadil první dvě příčky britské singlové hitparády. Překonal tak rok starý rekord Justina Biebera a stává se interpretem, co nejdéle udržel dvě své skladby v čele žebříčku.

Úspěch písní Shape Of You a Castle On The Hill, jež s velkým překvapením zpěvák vydal v prvním týdnu ledna, se stále násobí. Jakýkoli vrchol si představíte, ten jistě Ed se singly v posledním měsíci pokořil. Staví tak krásnou cestu svému novému albu ÷, na které se můžeme těšit počátkem března.

K dosavadním nahrávkám Ed přidal i akustické verze a zveřejnil též remix Shape Of You od Galantis. Je možné, že před vydáním desky vypustí ještě jednu píseň, můžeme však zatím jen doufat.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 195 Článků
Psát o hudbě pro mě je naprosto ideální příležitost, jak se zas o kousek přiblížit k něčemu, co je pro mě zkrátka celý můj život. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když někoho překvapí, že se v hudbě docela i vyznám.