Jason White vydává nové EP

Jason White | Zdroj: greendayitaly.com

To, že je Jason White čtvrtým oficiálním členem Green Day, je už nějaký ten pátek známo. Novinkou je však jeho nově vydané sólové EP.

O Green Day začíná být po jejich zimním spánku opět slyšet – nedávno byli uvedeni do Rock and rollové síně slávy za asistence jejich hudebních kolegů Fall Out Boy a také více jak po roce odehráli dva koncerty.

Jejich staronový pomocný kytarista, Jason White, ale jako by vůbec neznal odpočinek a před pár dny vydal své nové EP se svým novým projektem pojmenovaným California. Projekt California vznikl již v květnu 2014 a skládá se hned ze čtyř členů – Jason White (kytara, zpěv), Dustin Clark (baskytara), Adam Pfahler (bicí) a Alfredo Ortiz (bicí). Je tedy vidět, že se Jason White po nedávno prodělané rakovině těší dobrému zdraví.

Celé EP California se skládá ze dvou nových písní Same Boat a Bad Directions. To si aktuálně můžete zakoupit na stránkách bandcamp, kde vás vyjde na 2 dolary.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.