Die Antwoord znovu zařádí v Praze

Die Antwoord | Zdroj: Instagram

Už třetí léto po sobě se k nám rozhodla zavítat zefová partička z Jihoafrické republiky a znovu slibuje nezapomenutelný zážitek!

Die Antwoord slovy téměř nelze popsat, i když je pravda, že už je asi není třeba představovat. Dvojka Yolandi Visser a Ninja, která je vždy podpořena i DJem, na svých nahrávkách, v klipech i během živých setů předvádí neuvěřitelně divné, ale hlavně ukrutně zábavné věci. Skupina holduje stylu „zef“, jenž je vlastně pravým opakem toho, co se v rapu jede všude jinde. Prezentuje chudé lidi, co se cítí jako největší boháči světa.

Na koncertech skupina velice lpí. Jak sami říkají: „Poslouchat nás jen z počítače, to je jako cákat se ve vaně a předstírat, že se koupete v oceánu. To prostě musíte zažít.“ A ač už se u nás objevili už třikrát, vyplatí se na největší hity jako Rich Bitch, I FINK U FREEKY a Ugly Boy vydat znova.

Jihoafrická senzace Die Antwoord se představí znovu v létě, a to 20. srpna na pražském Výstavišti Holešovice. Vstupenky budou k dispozici v sítích TicketPro, Ticketportal a GoOut. Rychlíci je dostanou za 850 Kč, ostatní pak za 950 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 176 Článků
Psát o hudbě pro mě je naprosto ideální příležitost, jak se zas o kousek přiblížit k něčemu, co je pro mě zkrátka celý můj život. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když někoho překvapí, že se v hudbě docela i vyznám.