Festival Hrady.cz pokračuje tento víkend v Rožmberku nad Vltavou

Festival Hrady CZ | zdroj: www.studak.cz

Další ročník hudebního festivalu Hrady.cz je v plném proudu a tento pátek a sobotu, tedy 17. a 18. července, se přesouvá na další hrad – Rožmberk nad Vltavou. Program je opravdu bohatý!

Festival Hrady.cz, který se tradičně koná již 11. rokem na českých hradech a 6. rokem na moravských hradech, odstartoval před týdnem na Točníku. Festival letos kromě speciálního rozšířeného pátečního programu s šesti koncerty, svým návštěvníkům nabízí komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, jež měly před rokem spousty ohlasů. Festival navíc nemyslí jen na dospělé, ale i na děti, kterým organizátoři přichystali zajímavý program.

Čtěte také: Vyhraj dva lupeny do Rožmberku nad Vltavou v rámci festu Hrady.cz

A na co se návštěvníci mohou ohledně hudebních lahůdek konkrétně těšit? Vše v pátek v 18 hodin odstartuje kapela Wohnout. O hodinu později budou na druhém stagy pokračovat Mandrage a dále zazní Tomáš Klus, Monkey Business, Pipes and Pints nebo Mydy Rabycad. Dojde i na karneval v maskách.

Program bude pokračovat následující den, v sobotu 18. července, od 11:30 dopoledne na dvou velkých pódiích. Návštěvníci uslyší například skupinu Chinaski, Wanastowi Vjecy, No Name, Čechomor, Xindl X, Inekafe, Mig 21, Tata Bojs a další. Premiéru bude mít na tomto festivalu zpěvačka Anna K.

Po Rožmberku nad Vltavou bude festival Hrady.cz pokračovat celé léto, vždy v pátek a v sobotu na dalších šesti hradech, a to konkrétně na Kunětické hoře, Švihově, Veveří, Bouzově, Hradci nad Moravicí a Bezdězu.

 

DALŠÍ TERMÍNY A MÍSTA FESTIVALU HRADY.CZ 2015:

17. – 18. 7. Rožmberk nad Vltavou

24. – 25. 7. Kunětická hora

31.7. – 1. 8. Švihov

7. – 8. 8. Veveří

14. – 15. 8. Bouzov

21. – 22. 8. Hradec nad Moravicí

28. – 29. 8. Bezděz


Napište komentář