Our Last Night chystají pražský hardcorový večer

Our Last Night | Foto: Michaela Sliacká, MonsterMusic

Naposledy se u nás kapela Our Last Night ukázala během loňského Rock for People na hradeckém letišti. Nyní přiveze novou show a dvě předkapely.

Čtyřčlenná skupina, v jejímž středu již od roku 2004 stojí bratři Matt a Trevor Wentworthovi, má na kontě za svých 13 let působení celkem pět studiových desek, z nichž poslední Selective Hearing je na světě od letošního léta. Ač pochází z východu Spojených států, s albem teď poctivě objíždějí i Evropu.

Styl Our Last Night je něco mezi post hardcorem a alternativním rockem. Novější tvorba kapely je o něco více melodická a srozumitelná, než bývala dříve. Zvuk ozvláštňuje i sedmistrunná kytara, které se občas Matt Wentworth chopí.

Na pomoc s koncertováním k sobě vybrali dvě výborné kapely. První je pětičlenná arizonská Blessthefall skupina, jejíž styl se dá považovat za post-hardcore až screamo. Zatím vydala čtyři desky, skoro pořád koncertuje a pracuje na nové hudbě.

Druhým supportem je stále čerstvá britská kapela New Volume, která si však trochu jemnějším rockem také vytváří fanouškovskou základnu. Jejich rok staré debutové album Envy se setkalo s dobrými ohlasy a nyní ho představí i pražskému publiku.

Vstupenky na večer plný pořádné hudby, který proběhne 4. listopadu v pražském MeetFactory, jsou k dostání na pokladně MeetFactory, v sítích GoOut a Ticketportal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 213 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.