Vypsaná fiXa si podmanila brněnskou Flédu

Vypsaná fiXa | Zdroj: Facebook.com

Pardubické kapele Vypsaná fiXa se to pěkně kulatí, a tak není divu, že se toto významné jubileum rozhodla oslavit i spolu s fanoušky. Tentokrát v Brně.

Jedna ze zastávek na velké klubové tour tak přirozeně musela být i v moravské metropoli, a to na tradiční Flédě. Tento klub v nedávné době prošel výraznou rekonstrukcí zaručující i zbrusu nový zvuk, takže i proto namlsaní fanoušci nedočkavě vyhlíželi termín koncertu. Fléda brzy ohlásila vyprodáno a pod svou střechou přivítala na 800 příznivců této tlupy reprezentující San Piego City.

Už první tóny otvíračky v podobě singlu Show pana Loba tak odstartovaly velký narozeninový mejdan. Po silném úvodu kapela nezahálela a okamžitě nechala spadnout mezi rozpumpované fanoušky aStereoid, který spustil nekonečnou vlnu stage divingu. Frontman Márdi na to reagoval slovy, že ještě nikdy neviděl skokany z pódia i při pauzách mezi písničkami. Tato věta pak asi nejlépe vykreslovala celou atmosféru koncertu.

Papírovou hyenu si každý přál přitáhnout pod své nebe o kousek níže. Čtyři slunce poletovaly nad hlavami všech, co mají dobrou náladu. Antidepresivní rybičku přestříhaly Samurajské meče a celá show se dočkala prvního přídavku. Rok 1982 nechal vzpomenout na drogové večírky. Východní němec s přáním štěstí pro Jimmyho Dicksona se ani neohřál a Brno stále nemělo dost. Tento narozeninový dort musel být ještě doražen ala Šůrka mikrofon, ale tentokrát to masakrem neskončilo. Po závěrečném hvizdu tohoto ultimátního setu tak ještě ráno všem muselo znít v hlavách …Můj život by byl už zase punkovej … už zase punkovej ….. a žádná leklá ryba…

Všechno nejlepší, fiXo! 


Napište komentář