Blesková soutěž s Hrady.cz o 2×2 vstupenky na hrad Točník (ukončeno)

Hrady CZ | Zdroj: facebook.com

Nemáte program na tento víkend? Pak můžete zkusit štěstí v naší bleskové soutěži a třeba se vypravíte na Točník, kde bude odstartován 11. ročník festivalu Hrady.cz!

A na co se můžete případně těšit? V pátek se na Staropramen Stage potkáte například s Mandrage nebo Monkey Business. O kus dál pak na Bohemia Chips Stage s PSH. Sobota bude ještě zajímavější – na první zmíněné stagi zahrají Tata BojsWanastovi vjecy a na té druhé pak No Name, Xindl X nebo Anna K. Návštěvníci festivalů se můžou těšit i na to, že v rámci festivalové vstupenky mají na vybraný hrad vstup zdarma. To je také poznávací znamení tohoto festivalu, kterým se liší od všech ostatních hudebních tuzemských letních akcí podobného charakteru.

No a vy u toho můžete být taky. Postup je jednoduchý: Staň se naším fanouškem na Facebooku, odpověz na jednoduchou soutěžní otázku a pošli svou odpověď na mail soutez@monstermusic.cz s předmětem Točník.

Otázka zní:

Kolik hradů celkem je zapojeno do letošního ročníku festivalu České hrady?

a) pět

b) osm

c) jedenáct

Soutěž o 2×2 vstupenky na Točník  (10. a 11. července) probíhá od středy 8. července do pátku 10. července (do 11 hodin). Výherci budou informováni e-mailem ještě ten den do 12 hodin. Přejeme hodně štěstí!


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.