Lana Del Rey přichází s novým singlem

Lana Del Rey | Zdroj: facebook.com

Americká zpěvačka se hlásí znovu o slovo s novou písní West Coast, jež je předzvěstí nové desky, která vychází už letos. Nejspíš se máme na co těšit.

Lana Del Rey sklízí úspěch a obdiv od roku 2011, kdy vypustila svůj debutový singl Video Games. Následného alba Born To Die se do současné doby prodalo přes pět miliónů kusů. Naživo jsme ji mohli vidět přesně před rokem, když vystoupila v rámci festivalu Electronic Beats. Tato nadaná zpěvačka o sobě dává nyní opět vědět.

Na letošek je nahlášena nová deska, která má už i jméno. Album Untraviolence vzniklo pod taktovkou producenta Dana Auerbacha, kterého můžeme znát jako kytaristu z formace The Black Keys. „Album je hotové a je krásné, je tak ‚špatné‘ a přitom nádherné. Je absolutně úžasné, temnější než to první,“ láká na novinku Lana Del Rey. Nyní podává zpěvačka malou ochutnávku prostřednictvím titulní písně West Coast. Vrací se ve skvělé formě, na kterou jsme zvyklí.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.