Nymfomanka Gainsbourg a Beck vykrádají Hendrixe pro film

Charlotte Gainsbourg | Zdroj: facebook.com

Součástí propagace nového snímku Larse von Triera Nymfomanka je i výsledek spolupráce herečky Charlotte Gainsbourg, která ve filmu ztvárňuje hlavní roli, a Becka. Pro film si spolu připravili cover Jimmyho Hendrixe.

Doslova za dveřmi kin je napjatě očekávaná Nymfomanka od Larse von Triera. Už brzy se uvidí, jestli půjde o biják roku nebo jen dobře zvládnutý marketingový tah. Pro případ, že druhá situace se ukáže být pravdou, zklamání bude o něco únosnější díky milému počinu tvůrčí skupiny snů, Charlotte Gainsbourg a Becka. Hlavní hvězda Nymfomanky a ikona indie music společně natočili cover verzi Hey Joe od Jimmyho Hendrixe. Z kytarové klasiky se v podání Charlotte a Becka stala dramaticky zasněná sexy věc, která ne náhodou dává vzpomenout na odkaz slavných rodičů Jane Birkin a Serge Gainsbourga a jejich Je T’aime,… Moi Non Plus. Song se objeví na oficiálním soundtracku k filmu, prozatím si ho můžete poslechnout třeba na YouTube.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.