W&W na stopě bigfootovi

W&W | Zdroj: facebook.com

Nizozemské hvězdy housu vypustily nebezpečného tvora z polárního kruhu, který nyní začíná drancovat taneční parkety klubů a festivalů.

Song BIGFOOT připomíná ledovou bouři s dunivým zvukem, která je založena na tempu pulzujících syntetizátorů. Tato skladba bude první vydanou v roce 2014, na to si musíme počkat do 10. února, kdy vyjde pod lablem Mainstage Music. Po masivních úspěších se skladbami The Code či Jumper následuje další chytlavý song. Pro rok 2013 se dvojice DJs Willem van Hanegem a Ward van der Harst, vystupující pod zkratkou W&W, umístili na čtrnácté pozici v žebříčku TOP 100 DJs. V České republice vystoupili na festivalech Finlandia Mácháč 2013 a Transmission, kde předvedli skvělou show.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.