Soutěž o vstupenky na vybrané koncerty kapely UDG (ukončeno)

UDG | Zdroj: bandzone.cz

Labskoústecká kapela UDG představila fanouškům nový videoklip ke skladbě Vzdálení z aktuálního alba Akrobat a nyní se připravuje na speciální vánoční turné s velmi zajímavými hosty. Vyhrajte v naši soutěži 2×2 vstupenky na vybrané koncerty.

Vánoční turné kapely se bude jmenovat Gambrinus Excelent tour 2013 UDG a kamarádi – s UDG totiž vystoupí mnoho zajímavých hostů. ,,Název tour zní malinko krkolomně, ale cíl je jasný – užít si 12 vánočních mejdanů spolu s fanoušky a spřátelenými kapelami, vysvětluje bubeník a showman kapely Jugi. Jako hosté tour vystoupí například formace O5 a Radeček, Bags, Kofe-in či Mothers Angels.

S námi můžete vyhrát 2×2 vstupenky na několik vybraných koncertů UDG, konkrétně do Ostravy (28. listopadu), Strakonic (13. prosince), Prahy (17. prosince), Liberce (20. prosince) nebo do Ústí nad Labem (21. prosince). Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a stát se našimi fanoušky na Facebooku.

Jak se jmenuje debutové album kapely UDG?

a) Ztraceni v překladu

b) Ztraceni ve vesmíru

c) Ztraceni v inspiracích

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo UDG + město, kam chcete jet. Soutěž o vstupenky probíhá od 20. listopadu 2013. Uzavírka je vždy dva dny před daným koncertem. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář