Vyhraj dvě vstupenky na Wohnouty

Wohnout | Zdroj: archiv kapely

Wohnout se během svého aktuálního turné po ČR zastaví v Praze a to hned dvakrát. Soutěž s námi o dvě vstupenky na jeden z pražských koncertů.

Tuzemští Wohnouti před pár dny vydali svůj nejnovější videoklip k singlu Vltava, který má na svědomí kytarista Honza Homola. Nyní kapela společně s Vypsanou Fixou brázdí po České republice na jejich společném podzimním turné a zastaví se i v Praze, kde odehrají hned dvakrát svůj samostatný set.

A na koncert, který se uskuteční 1. 12. v pražském Retro Music Hall můžete právě teď vyhrát dvě vstupenky. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Jaké dvě hlavní postavy vystupují v nejnovějším videoklipu k singlu Vltava?

a) Bedřich Smetana a Emma Smetana

b) Honza Homola a Matěj Homola

c) Bob a Bobek

Odpovědi zasílejte na soutez@monstermusic.cz a do předmětu uveďte Wohnout. Soutěž o dvě vstupenkyna koncert skupiny Wohnout probíhá do 1. 12. do 12 hodin. Jediný výherce dvou vstupenek bude o výhře informován e-mailem.

 


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 279 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.