Soutěž o 2×2 vstupenky na koncert Tycho (ukončeno)

Tycho | zdroj: facebook.com

Do Prahy se už za pár dní podívá americký producent Scott Hansen, který pod přezdívkou Tycho odehraje společně s živou kapelou svůj elektronický set. Jedna z klubových událostí podzimu se odehraje ve čtvrtek 16. října v Roxy. Vyhrajte s námi 2×2 vstupenky.

Scott Hansen alias Tycho už hezkou řádku let patří mezi nejvýraznější osobnosti na poli elektronické scény. Poprvé na sebe výrazněji upozornil již debutovým albem Sunrise Projector, zatím největší úspěch nicméně sklidil až s deskou Dive z roku 2011, která vyšla stejně jako letošní novinka Awake na labelu Ghostly International. Ačkoli se Hansen činí v muzice už takřka celou jednu dekádu, nedá se o něm říct, že by se stal na piedestal stavěnou celebritou. Tycho nepatří k velkým experimentátorům, ani trendům poplatným králům parketů. Daleko víc mu sedí role lehce upozaděné, v žádném případě ale ne šedé eminence, nenápadně brouzdající techno-ambientními vodami, které dodneška ovládají nepřekonatelní Boards of Canada, nebo alespoň jejich odkaz.

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na koncert Tycho s kapelou, který proběhne 16. října v pražském klubu Roxy, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jaké je civilní zaměstnání Scotta Hansena?

a) Zubař

b) Grafický designer

c) Pilot

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo TYCHO. Soutěž o vstupenky probíhá od soboty 11. do středy 15. října 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář