SOUTĚŽ: Vlna taneční euforie se Skyline na Flédě. Vyhraj lístky (ukončeno)

Skyline, Pražský Majáles 2018 | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Tuzemská taneční jednička Skyline pracuje na nové desce. V žádném případě však nevynechá svůj podzimní koncert na Flédě, která je oblíbeným místem a srdeční záležitostí kapely. 25. října roztančí klub. Vyhraj s námi 2 x 2 vstupenky.

V lednu uplynulo 20 let od prvního koncertu Skyline, kapely, která si postupně vydobyla neotřesitelné vůdčí postavení na poli české taneční hudby.

Čtěte také: Skyline v novém klipu rozjíždí taneční soutěž

Energická pětice aktuálně pracuje na osmé studiové desce, kterou na jaře zahájila singlem Till The Morning Comes. Podle kapely však nemá předjímat budoucí podobu alba. „Ten song nám šel od začátku tak dobře od ruky, že si o vydání sám řekl,“ vysvětluje Radek Bureš, bubeník a zakládající člen Skyline. „Nechtělo se nám s ním čekat další rok, než bude hotová celá deska… Je to taková optimistická věc o pocitu, kdy tančíte v noční euforii a je vám v tu chvíli úplně jedno, jaké starosti na vás čekají ráno. Něco jako poslední večírek na palubě Titanicu.“

Chceš získat 2 vstupenky na tento taneční večer? Stačí dát like na naši facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena v úterý 23. října a výherce bude poté kontaktován.


Napište komentář