Vyhrajte vstupenky na koncert Suicide Silence a Thy Art Is Murder (ukončeno)

Suicide Silence | Zdroj: nuclearblast.com

Kalifornská deathcorová ikona Suicide Silence už 11. června zahraje pro tuzemské příznivce v pražském klubu Podnik. Jako support se představí Thy Art Is Murder z Austrálie.

Po tragické nehodě, která se stala před dvěma lety a při níž zemřel frontman kapely Suicide Silence Mitch Lucker, se kalifornská skupina rozhodla pokračovat ve své tvorbě. Evropské turné, které Američané uspořádali na podporu připravované desky You Can´t Stop Me, nemine ani Českou republiku. Ve středu 11. června se s předskokany Thy Art Is Murder představí v pražském klubu Podnik. A vy můžete koncert vidět díky soutěži Monstermusic.cz a Obscure Promotion zdarma.

Vyhrajte v naší soutěži dvě vstupenky! Odpovězte na jednoduchou otázku a staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo SUICIDE SILENCE. Nápovědu k otázce naleznete na našich stránkách. Soutěž probíhá od pátku 6. června do úterý 10. června 2014. Dva z vylosovaných soutěžících obdrží po jednom volném vstupu. O výhře budou výherci informováni prostřednictvím mailové pošty.

Jak se jmenuje debutové album Suicide Silence?

a) Cleaning

b) Cleansing

c) Cleanring


Napište komentář