SOUTĚŽ: Jeď s námi na Rock for People, kde letos vystoupí The Prodigy nebo Skillet (ukončeno)

Rock for People 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Už téměř za dva týdny vypukne tradiční festival Rock for People, který každoročně přináší spoustu českých interpretů i velká zahraniční jména. Letos jimi budou například Enter Shikari, The Kooks, Skillet nebo zakladatelé elektronického stylu big beat The Prodigy. Z českých vystoupení pak jistě bude stát za zhlédnutí například projekt Radim Hladík Tribute.

Začátek července má již dlouhou dobu spousta lidi spojený s multižánrovým festivalem Rock for People. Ten se letos v Hradci Králové uskuteční 4. až 6. července a nabídne tři dny napěchované kvalitní hudbou a spoustou zážitků.

Kromě klasických koncertů rozmanitých žánrů, se můžou návštěvníci těšit i na food festival Street Food Rocks, autogramiády nebo třeba unikátní projekt vzdávající hold jednomu z nejlepších českých kytaristů všech dob, Radimu Hladíkovi. S kapelou Blue Effect na něj v rámci Radim Hladík Tribute zavzpomíná například David Koller, Lenka Dusilová nebo Adam Krofian z kapely The Atavists.

Čtěte také: Jak šel čas s Rock for People: Z festivalu za 75 Kč po desetitisíce návštěvníků a stovky kapel

Chceš si užít Rock for People zadarmo?

Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena v pondělí 25. června, její výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář